fbpx

Portal ekspercki

Portal ekspercki

TOP

Zdjęcie z historią

Podziel się z nami swoją historią i wygrywaj nagrody!

Nasze pojazdy to często coś więcej niż tylko środki transportu, czy maszyny do pracy. Opowiedz nam ciekawą historię związaną z Twoim pojazdem. Masz szansę na wygranie samochodu, skutera, roweru elektrycznego i wielu innych, cennych nagród!

Motoryzacja

Skrzynia manualna wykorzystuje do swojego działania pary kół zębatych, a do jej prawidłowego funkcjonowania służy między innymi sprzęgło.

Wraz z postępującą elektryfikacją układów napędowych i popularnością pojazdów elektrycznych zmienia się zastosowanie środków smarnych w pojazdach.

Przemysł

Oleje do sprężarek powietrza są w przemyśle środków smarnych produktami raczej niszowymi. Dlatego dobór właściwego produktu nie jest łatwym zadaniem

Chłodzenie zanurzeniowe polega na zanurzaniu całych urządzeń w cieczy, która nie przewodzi prądu.

Rolnictwo

Czy oszczędzanie na środkach smarnych to na pewno dobry pomysł? Okazuje się, że można na tym więcej stracić, niż zyskać.

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem, w którym Lech Lasek Menedżer Produktu ds. Motoryzacyjnych Środków Smarnych opowie o doborze środków

ZE ŚWIATA FUCHS

nasze sukcesy, wdrożenia i doświadczenia

Dzielimy się ciekawymi wdrożeniami i prezentujemy czynniki sukcesu.

LAB_two_persons_high

Outsourcing gospodarki olejowej

Czym jest outsourcing olejowy? Kiedy go rozważyć? Jakie może przynosić korzyści? Jak wybrać właściwą firmę do outsourcingu olejowego?

Na te oraz inne pytania znajdziecie odpowiedzi w materiale, który dla Was przygotowaliśmy!