fbpx

Portal ekspercki

Portal ekspercki

TOP

Ze świata FUCHS

nasze sukcesy, wdrożenia i doświadczenia

Globalne doświadczenie, lokalna praktyka

Doświadczenia globalne, korzystanie z najlepszych praktyk, uczenie się na błędach innych wpływają na co dzień na jakość działań prowadzonych lokalnie.
Z drugiej strony, dzięki dzieleniu się doświadczeniami lokalnymi na szczeblu globalnym, otwieramy sobie wzajemnie coraz to nowe drzwi. To wzajemne powiązanie doświadczeń globalnych i lokalnych daje nam możliwość ciągłej nauki i rozwoju.

Chcemy podzielić się tutaj ciekawymi wdrożeniami i zaprezentować czynniki sukcesu.

W FUCHS otrzymujesz nie tylko produkt, ale także wsparcie w zarządzaniu nim. Zyskujesz więc czas i pieniądze. Sprawdź, jak to działa.

W procesach tworzenia smarów wykorzystujemy symulowanie. Przekonaj się, jak to działa.

Sukces wprowadzenia produktu na Szanghajski rynek uwypukla lukę w dynamicznie rozwijającym się sektorze.

Chcesz być bardziej proekologiczny i ograniczyć pylenie niebezpieczne dla zdrowia? Korzystaj z produktów FUCHS i wpłyń na lepszą jakość powietrza. Dowiedz się więcej!

W 2020 roku do globalnej grupy FUCHS weszła firma Nye Lubricants, która od ponad sześciu dekad specjalizuje się w projektowaniu i produkowaniu smarów do zastosowania w kosmosie.

Smary spożywcze FUCHS to gwarancja czystego, higienicznego i bezpiecznego produktu spożywczego. Przekonaj się o ich jakości.

W FUCHS otrzymujesz pełną gamę produktów przeznaczonych do przemysłu. Unikasz pośredników, a to obniża koszty. Nie wierzysz? Zapoznaj się z naszym case study.

Rozmowa z Marcinem Adamowiczem - szefem Działu Logistyki Spedycji w firmie FUCHS, nurkiem fotografującym

Rozmowa z Basią Hefczyc - głównym specjalistą ds. badań i rozwoju, koordynatorką komórki ds.

Poznaj lepiej firmę FUCHS