fbpx

Portal ekspercki

Portal ekspercki

TOP

AGRIFARM MILKING MACHINE OIL – Niezawodny środek do pomp próżniowych dojarek

Niezawodność i wydajność

W branży hodowców szczególnie ceni się niezawodne działanie sprzętu. Od tego zależy wydajność całego procesu, bo minimalizuje się marnowanie się surowca, np. mleka. Aby pompy próżniowe w systemach udojowych działały bez zarzutu, warto zastosować produkt AGRIFARM MILKING MACHINE OIL. Wyjaśniamy, dlaczego jest to rekomendowane.

Uniwersalny i niezawodny

AGRIFARM MILKING MACHIE OIL to bardzo wysokiej jakości olej, opracowany specjalnie do zastosowania w pompach próżniowych dojarek.

Jest na tyle uniwersalny, że sprawdza się w różnych modelach pomp oraz jest mieszalny i kompatybilny z konwencjonalnymi, markowymi olejami do pomp próżniowych[1]. Ponadto doskonale radzi sobie w trudnych warunkach pracy związanych z wysoką temperaturą.

Wysoka jakość dla wymagających hodowców

AGRIFARM MILKING MACHINE OIL ma niski poziom zapachu i zapewnia duży stopień ochrony przed:

● pienieniem dzięki czemu szybko smaruje

● zużyciem a więc wpływa na żywotność elementów pompy

● korozją łożysk zatem ograniczone są koszty serwisu

Jak widać, korzyści z jego użycia są szerokie. Tym samym, produkt spełnia oczekiwania wymagających hodowców, dla których szczególnie liczy się niezawodność i żywotność sprzętu przeznaczonego do dojenia.

Specjalistyczny środek w gamie marki FUCHS

Produkt AGRIFARM MILKING MACHINE OIL jest tylko jednym z wielu specjalistycznych środków opracowanych przez FUCHS z myślą o współczesnej branży rolniczej.

Zachęcamy do przyjrzenia się całemu portfolio produktów z serii AGRIFARM.

[1] Należy jednak unikać domieszek olejów obcych, ponieważ mogą one niekorzystnie wpłynąć na parametry użytkowe oleju.

Menedżer Produktu ds. Motoryzacyjnych Środków Smarnych. W firmie FUCHS pracuję nad rozwojem wybranych motoryzacyjnych środków smarnych, ze szczególnym uwzględnieniem linii produktów AGRIFARM oraz OEM. Doradzam jakie oleje czy smary należy zastosować. Wyjaśniam, tłumaczę branżowe zagadnienia techniczne. Prowadzę szkolenia oraz różnego typu wystąpienia.   Jestem pasjonatem motoryzacji, który w wolnych chwilach jeździ motocyklem oraz spędza godziny na dyskusjach o samochodach.