fbpx

Portal ekspercki

Portal ekspercki

TOP
Środki smarne w domu

Środki smarne do codziennego stosowania

Każdy z nas codziennie korzysta z wielu urządzeń i wykonuje wiele czynności w różnych miejscach. Te potrafią z czasem pogorszyć swój stan i sprawiać dyskomfort w użytkowaniu. Z pomocą przychodzą środki smarne FUCHS, które znajdą swoje zastosowanie nie tylko w motoryzacji i przemyśle, ale również w codziennych sytuacjach

Robota pali się w rękach? ➡️ANTICORIT DFG to uniwersalny środek montażowo-demontażowy, zawierający kompozycję drobnego dwusiarczku molibdenu i grafitu. Usuwa rdzę, poprawia tarcie, chroni przed wilgocią, ułatwia odkręcanie starych śrub. Bierz go na warsztat i majsterkuj do woli! Ale… uważaj, bo produkt ten może brudzić. Przetestuj najpierw w mniej widocznych miejscach.

 

Kreatywność dzieci nie zna granic. Tym bardziej w czterech ścianach. Gdy napotka przeszkodę w postaci tapety, mebli lub telewizora, niezbyt przejmuje się opinią dorosłych. Podpowiadamy co zrobić, gdy gusta nasze i małego artysty trochę się rozmijają.
Mała uwaga… produkt przetestuj najpierw w mniej widocznych miejscach. Upewnisz się, że nie wpłynie na czyszczoną powierzchnię.

A jakie wymówki stosują wasze dzieci, gdy coś zmalują?
➡️ Przyda się: Rivolta T.R.S. Plus lub Ferroform Locc 

 

Mała czarna? Latte? A może pobudzające espresso? Bez względu jaką kawę pijemy o poranku, przyda się nam sprawny ekspres do kawy. Jednym z najczęstszych elementów, który zaczyna szwankować w tego typu urządzeniach jest obciążony system łożysk tocznych i ślizgowych. Aby zapewnić ekspresowi długą żywotność warto od czasu do czasu nałożyć na łożyska odrobinę smaru odpornego na działanie wody ➡️ RIVOLTA S.K.D. 4002

 

Skrzypi, piszczy, hałasuje… Znacie to? Złośliwość rzeczy martwych nie ma granic. A im dłużej przebywamy w domu, tym bardziej przedmioty robią się złośliwe 😊. Na przykład taka skrzypiąca roleta, albo dziecięca zabawka, panele albo szuflada… Ale jest sposób. ➡️ GLEITMO 300 SPRAY to suchy środek smarujący oraz eliminujący dokuczliwe hałasy.

Po ulotnieniu się rozpuszczalnika pozostawia na powierzchni czysty, suchy, niewidoczny film ślizgowy ze znakomitymi właściwościami smarnymi, który chroni także przed korozją. Szczególnie nadaje się do aluminium, miedzi, brązu, stali szlachetnej, gumy, drewna i tworzyw sztucznych. Słowem: w domu niezbędny!

Inspirujemy i motywujemy. Grupa FUCHS to firma z niemieckimi korzeniami, która opracowuje, produkuje i sprzedaje środki smarne oraz produkty pokrewne od ponad 85 lat – dla praktycznie wszystkich obszarów zastosowań i sektorów. Firma FUCHS to synonim obietnicy: technologia, która się opłaca.